אודות קורנטו טכנולוגיות

קורנטו טכנולוגיות

אודות                   


מי אנחנוKorneto הינה חברה חדשנית שמטרתה היא מיצוב ושידרוג עסקים על גבי פלטפורמת האינטרנט. צוות העובדים בקורנטו הינו בעל ניסיון רב בכל הקשור לעולם האינטרנט, בניית אפליקציות מותאמות לקוח, שיווק ופרסום באינטרנט עם דגש על קידום אתרים בארץ ובחו"ל. צוות הניהול בחברה דוגל בגישה של מעורבות מלאה של הלקוח בכל שלבי ההתקדמות ומכאן הלקוחות בחברתנו מקבלים עדכונים שוטפים בכל שלב ושלב על בסיס דוחות סטטיסטיים ובצירוף המלצות לפעולה.


שיטות העבודה של קורנטו מבוססות על סטנדרטים גבוהים מאד אשר מאפשרים לנו לנהל מעקב מלא בנושא השיווק הקידום והפרסום ברמת זמינות מלאה וזאת בכדי שנוכל לנתח את הנתונים ולקבל החלטות המבוססות על נתוני זמן אמת שיאפשרו ליעול מקסימלי של מסעות הפרסום והקידום של לקוחותינו.


חברת קורנטו טכנולוגיות מתמחה בעיצוב, בנייה, שיווק, פרסום וקידום אתרי אינטרנט בישראל ומעבר לים. אנו מספקים ללקוחותינו סל שירותים רחב המכיל שירותים כגון: בניית ושידרוג אתרי אינטרנט, קידום אתרים וקידום מוצרים במנועי החיפוש המובילים , שיווק ופרסום מוצרים ושירותים על גבי פלטפורמת האינטרנט, בניית תוכניות שותפים וייעוץ בשדרוג ועיצוב דפי מכירה - וכל זאת במטרה שהלקוח יקבל את המענה השלם לצרכיו על פי העקרון של One Stop Shop.


נסיוננו הרב מראה שהמטרה של כל עסק הקיים באינטרנט היא קבלת תנועה איכותית וממוקדת של גולשים לשם השגת תנועה חברתנו מסייעת בביצוע מחקר מתחרים ותכנון אסטרטגי-שיווקי בו משולבים אלמנטים של שיווק אינטרנטי (SEM), אלמנטים של קידום אתרים במנועי חיפוש ואופטימיזציה של האתר (SEO) מחקר מילים, מעורבות ברשתות חברתיות, ניתוח תמהיל ועלויות הפרסום (PPC) ולבסוף מעקב שוטף על התנהגות הגולשים באתר (Analytics).


אנו מאמינים בקשר ישיר ואישי מתחילת תהליך ההיכרות הראשונית שבה אנו קובעים את אסטרטגיית הפעולה, מציבים יעדים ומטרות ועד לסיום הפרוייקט והתמיכה השוטפת.


בעל עסק או יזם פרטי - אל תהסס ליצור עמנו קשר בכל נושא ובכל שאלה ללא שום התחייבות מצדך.


כמו כן, אם ברצונכם לפנות אלינו בכדי לקבוע פגישה או בכדי לקבל הצעת מחיר - פנו ל info@korneto.com או התקשרו אלינו למספר 077-322-1700 ונציג מחברתנו ייצור עמכם קשר בהקדם.